Registračné pokladnice

 
 
 

EURO-50 TE Cash

 
Euro-50 Cash je špeciálne vyvinutá pokladnica pre evidenciu a úhradu faktúr. Je to ideálne riešenie pre podnikaťeľov, ktorí sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti.

Mimoriadne výhodné riešenie pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb. Tlač účtenky na 57 mm širokú termopásku.

Použitie:
• vybrané veľkoobchody a maloobchody, výrobné prevádzky
• prevázky služieb: kozmetika, parkoviská, požičovne a pod.
 
 
 
 

EURO-50 TE Smart

 
Najekonomickejšie "online ready" riešenie pre oblasť služieb a poradenstva. Je vhodná pre všetky subjekty, ktorým vzniká povinnosť používať registračnú pokladnicu od apríla 2015. Kompaktnosť, spoľahlivosť a mobilita so 100 účtovnými položkami z nej robia favorita na trhu.Vďaka malým a kompaktným rozmerom si pokladnica vyžaduje iba minimálny priestor. V jej dizajne sa spája modernosť a nadčasovosť. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť ju predurčujú aj na pohodlné používanie v ruke. Spoľahlivá a odolná klávesnica je významnou súčasťou bezproblémového účtovania a životnosti pokladnice. Hlavnou výhodou je, že sa medzi klávesy nedostane žiadna nečistota. Silikónová guma, z ktorej sú veľké prehľadné klávesy vyrobené, je príjemná aj na dotyk. Výmena 57mm širokej termopásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému.
 
Návod
 
 
 
 

EURO-50 TE Medi

 
Pokladnica je prispôsobená špeciálne pre potreby lekárov, stomatológov a veterinárov. Má odolnú klávesnicu a 100 účtovných položiek. Jej výhodou je funkcia fiskálnej tlačiarne prepojenej s PC. Lekári tak môžu naďalej využívať svoj špecializovaný softvér. Vďaka malým a kompaktným rozmerom si pokladnica vyžaduje iba minimálny priestor. V jej dizajne sa spája modernosť a nadčasovosť. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť ju predurčujú aj na pohodlné používanie v ruke. Spoľahlivá a odolná klávesnica je významnou súčasťou bezproblémového účtovania a životnosti pokladnice. Hlavnou výhodou je, že sa medzi klávesy nedostane žiadna nečistota. Silikónová guma, z ktorej sú veľké prehľadné klávesy vyrobené, je príjemná aj na dotyk. Výmena 57mm širokej termopásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému.
 
Návod
 
 
 
 
 
 

EURO-50 T/TE mini

 
Je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Najväčšie využitie nájde hlavne pri mobilnom predaji, na trhoviskách, stánkovom predaji, parkoviskách, požičovniach, malých občerstveniach a bufetoch, ale aj v kaderníctvach, holičstvách, skrášľovacích štúdiách, fitnes centrách a podobne. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo Vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

• Verzia Euro-50 T - 28 mm široká termopáska
• Verzia Euro-50 TE - 57 mm široká termopáska
 
 
 
 

EURO-150 Flexy

 
Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy zvýrazní moderný vzhľad Vašej prevádzky aj v očiach Vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie Vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní Vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Pokladnica umožňuje naprogramovať 2000 položiek PLU. Výmena 57mm širokej termopásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému. Táto pokladnica podporuje pripojenie externých zariadení, potrebných pre komfortné účtovanie. Použitie: potraviny, rôzne prevádzky služieb, módne butiky, stánky.
 
Návod
 
 
 
 
 
 

EURO-150 Flexy Plus

 
Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy Plus zvýrazní moderný vzhľad Vašej prevádzky aj v očiach Vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie Vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní Vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Pokladnica umožňuje naprogramovať 10000 položiek PLU. Výmena 57mm širokej termopásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému. Táto pokladnica podporuje pripojenie externých zariadení, potrebných pre komfortné účtovanie. Použitie: potraviny, rôzne prevádzky služieb, módne butiky, stánky.
 
 
 
 
 
 

EURO-2100 TE

 
Úplne nová registračná pokladnica Euro-2100, ktorá poskytuje obchodníkom možnosť riadiť obchodnú prevádzku ešte efektívnejšie. Je určená pre všetkých moderných obchodníkov, ktorí svoj úspech a rýchly rast opierajú o špičkové technológie a spokojného zákazníka. Ide najmä o náročnejšie prevádzky, predajne textilu, drogérie, papiernictvá, ale aj samoobslužné predajne, bary, kaviarne či luxusné prevádzky. Tlač účtenky na 57 mm širokú termopásku.
 
 
 
 

QUORION QMP18

 
Pokladnica Quorion QMP patrí do radu pokladníc QMP CR (Quorion Multi-Purpose Cash Register). Je vybavená grafickým podsvieteným LCD displejom. Kvalitná pokladnica vhodná pre väčšinu malých a stredných prevádzok. Tlač účtenky na 57 mm širokú termopásku. Umožňuje naprogramovať až 10.000 položiek PLU.
Veľkou prednosťou tejto pokladnice je okrem vynikajúcej ceny aj možnosť pripojenia PC, váhy, snímača čiarového kódu alebo pokladničnej zásuvky. Okrem toho disponuje zabudovanou mikro SD pamäťovou kartou, ktorá zabezpečuje archiváciu elektronického žurnálu, preto k tejto pokladnici nie je potrebné dokupovať špeciálne čítacie zariadenie a ani nie je potrebné pre archiváciu žurnálu pripájať pokladnicu k PC.

 
 
 
 

QUORION CR21

 
Kvalitná pokladnica vhodná pre väčšinu malých a stredných prevádzok. Je vybavená dvojriadkovým alphanumerickým LCD displejom. Tlač účtenky na 57 mm širokú termopásku. Umožňuje naprogramovať až 10.000 položiek PLU. Vďaka batérii je možná prevádzka aj bez možnosti napájania z elektrickej siete. Veľkou prednosťou tejto pokladnice je okrem vynikajúcej ceny aj možnosť pripojenia PC, váhy, snímača čiarového kódu alebo pokladničnej zásuvky. Okrem toho disponuje zabudovanou SD kartou, ktorá zabezpečuje archiváciu elektronického žurnálu, preto k tejto pokladnici nie je potrebné dokupovať špeciálne čítacie zariadenie a ani nie je potrebné pre archiváciu žurnálu pripájať pokladnicu k PC.
 
 
 
 
 
 

DATECS DP-50/F

 
Fiskálna pokladnica DATECS DP-50 (certifikovaná podľa zákona č. 289/2008 Z.z.) je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vytlačí až 80 000 riadkov. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na jednu 57 mm širokú termopásku. Pokladnica má 2-riadkový alfanumerický operátorský displej so 16 znakmi v každom riadku, a užívateľsky jednoduché zakladanie papierovej termopásky. Umožňuje evidovať až 3 000 položiek a 4 tovarové skupiny.
Pokladnicu je možné naprogramovať z PC. Prednosťou je ľahká manipulácia, intuitívne ovládanie a programovanie. Pokladnica je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj.
 
 
 
 

DATECS MP-55L/F

 
Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55L (certifikovaná podľa zákona č. 289/2008 Z.z.) je univerzálna prenosná registračná pokladňa s veľkým prehľadným displejom pre pokladníka a kvalitnou odolnou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenky na 57mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3 000 položiek. Pokladňa má možnosť programovania z PC, pripojenia snímača čiarového kódu, váhy DATECS a zásuvky. Operátorský aj zákaznícky displej je alfanumerický 2x16 znakov. Pokladnica vedie 8 tovarových skupín. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu.
V ponuke je varianta s batériou alebo bez batérie. Varianta s batériou umožňuje prevádzkovať pokladnicu bez nutnosti napojenia na adaptér. Na jedno úplné nabitie batérie dokáže pokladnica vytlačiť až 80 000 riadkov.
 
 
 
 

DATECS MP-55B/F

 
Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55B/F (certifikovaná podľa zákona 289/2008 Z.z.) je malá, výkonná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na 57mm širokú termopásku. Možnosť evidovať až 3 000 položiek, vedie 4 tovarové skupiny. Pokladnica má alfanumerický 2 x 16 znakový operátorský aj zákaznícky displej. Pokladnicu je možné naprogramovať z PC.
Pokladnica pracuje s napájacím adaptérom, pripojená do siete 220V.
Batériu je možné dokúpiť aj neskôr, potom sa pokladnica stáva prenosnou. Batériu môže inštalovať len servisná organizácia.
Vhodná do obchodných prevádzok, a do prevádzok s poskytovaním služieb všetkého druhu.